Salt la informațiile despre produs
1 din 4

Done by Deer

Jucarie Inel Senzorial Done by Deer Celebration 3 luni+ Dentitie

Jucarie Inel Senzorial Done by Deer Celebration 3 luni+ Dentitie

SKU:DD-4368037

Preț obișnuit 79,00 lei
Preț obișnuit Preț redus 79,00 lei
Discount Stoc epuizat
Taxe incluse. Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.

În stoc

Cantitate

Jucaria Inel Senzorial Done by Deer Celebration reuneste intr-un singur format elemente usor de prins, scuturat si explorat, potrivite pentru bebelusii de la 3 luni+. Combina texturi, sunete si un element din silicon pentru dentitie, oferind stimulare senzoriala variata si sustinand dezvoltarea motricitatii fine.

Jucarie Inel Senzorial Done by Deer Celebration - vedere generala

Stimulare senzoriala si dentitie

  • Zornaitoare cu sunet delicat – La miscare produce un sunet placut, care atrage atentia copilului si il incurajeaza sa scuture si sa exploreze.
  • Element moale din silicon pentru dentitie – Suprafata delicata este potrivita pentru mestecare si explorare orala in perioada in care gingiile sunt sensibile.
  • Texturi si culori variate – Sustin explorarea tactila si vizuala, mentinand interesul copilului activ in joaca.

Dezvoltarea abilitatilor prin joaca

  • Format usor de prins – Inelul este dimensionat pentru mainile mici, ajutand copilul sa exerseze prinderea si coordonarea mana-ochi.
  • Configuratie flexibila – Elementele pot fi adaugate sau scoase, permitand adaptarea jucariei la diferite momente de joaca.
  • Materiale variate – Lemn de fag, PP, silicon si poliester intr-o combinatie care imbina rezistenta cu diversitatea tactila.
Jucarie Inel Senzorial Done by Deer Celebration - detaliu element silicon dentitie

Specificatii tehnice

Tip produs Jucarie inel senzorial
Brand Done by Deer
Colectie Celebration
Varsta recomandata 3 luni+
Materiale Lemn de fag, PP, silicon, poliester
Curatare Laveta moale umeda; nu se introduce in apa
Certificare EN 71
Greutate 66 g
SKU DD-4368037

Instructiuni de utilizare si intretinere

  • Utilizare – Potrivita de la 3 luni+; copilul prinde inelul, scutura si exploreaza fiecare element in ritmul sau.
  • Curatare – Se sterge cu o laveta moale, usor umeda. Nu se introduce in apa.
  • Depozitare – Se pastreaza intr-un loc curat, ferit de umiditate.
Jucarie Inel Senzorial Done by Deer Celebration - in utilizare

Adauga in cos Jucaria Inel Senzorial Done by Deer Celebration si ofera-i bebelusului tau un companion de joaca complet, util si in perioada dentitiei.

Vedeți detaliile complete